Dětství, proč jsem si tě nevážila?!?

24. ledna 2013 v 18:07 | Zewla |  Vzpomínky
Mám za sebou dost příšerný týden... nebo možná dva... měsíc... pololetí XD V poslední době se kupí všechny problémy. Já měla tu školu ráda, jenže... Už mi přestávají stačit nadávky. To, co si vedení neustále vymýšlí, už není snesitelné. Nejen, že toho máme strašlivě moc (tak každý týden dělám nějaký referát, do toho makám na seminárce, hromada učení, úkolů, pořád píšem testy a někdo nás zkouší... a do toho ještě kroužky a podobně), ale ještě teď přišli s tím, že budem celá škola povinně maturovat z matematiky (maturuju až příští rok, ale je to stanovené na dva roky a letošní ročník maturuje z matiky), jenže ne, že si odmaturujem v klídečku ze státní a budem to mít za sebou. Povinně musíme ze školní (která bude tak 100x těžší, aneb jak máme úžasný gympl...), jinak místo 4 předmětů musíme maturovat z 5 a ještě budou na nás naštvaní a dají nám to u maturity sežrat (pokud budem maturovat ze státní, kdo nepochopil)... Krom toho je to prý v oktávě hrozný a navíc si ještě vymysleli, že budeme v půlce oktávy psát velký test z němčiny, na všechnu gramatiku a slovíčka, co jsme kdy brali (většinu gramatiky prý probereme až příští rok, takže paráda) a kdo to neudělá, toho nepustí k maturitě. Jako vůbec, ne jen k maturitě z němčiny. To samé u angličtiny, ale to se dá čekat a stejně z ní budu maturovat, takže... Stojí to za lejno.


Tenhle týden byl děs. Profesoři začínají být svině (ok, oni už dávno někteří svině jsou, ale začali se projevovat další), jsou na nás zlí. Minulý týden - čtvrtek: čtvrtletka z matiky, velká písemka z dějin kultury hudebky na všechno (od pravěku do 17. století, mám pocit), zkoušení z dějáku, zkoušení z češtiny, velká ze ZSV. Hah, jak to, že neplatí pravidla o tom, že nesmíme mít víc jak 2 velký písemky za den?!? Pátek podobné. Tento týden to nebylo o moc lepší. Uzavíráme známky až v pátek.
Už nám z toho pěkně hrabe. Bába jeden den neustále prohlašovala, že chce mít zánět průdušek nebo tak něco a chce se válet měsíc doma, jako někdo. Do toho hlášky, že už chcem být mrtví a k tomu se přidá neustálé nadávání na profesory a všechno. K tomu tam začne někomu totálně jebat a už to tam vypadá definitivně jak na psychiatrické léčebně. Vážně, přijďte se někdy podívat.
Takahiro, proč mi tě projíždí filtrem?!?
Myslím že v pondělí jsem takhle šla domů, totálně mrtvá ze školy (bylo tak půl 4, v 5 jsem jela zase zpět do školy, paráda) a zrovna si tam bobuje malé dítě s maminkou na sněhu. Když jsem tu scénu uviděla, vzpomněla jsem si na své dětství. Já ho vždycky považovala za poměrně slabé. Že jsem brzo "dospěla" a tak podobně, ale když se na to dívám teď.... Měla jsem skvělý dětství a nikdy jsem si ho nevážila. Co mají za dětství děti teď? Celý den sedí u počítačů, hrají hry, chatují. To moje vypadalo úplně jinak. Blátové bitky, bobování na stráni, prolízání potrubí pod kolejemi, neustálé hraní na schovku a na mor venku, stavění bunkrů. Jo, to byla paráda. Užili jsme si spoustu srandy a zvládli jsme to i bez počítačů... Občas si říkám, že bych se chtěla vrátit o pár let zpět, ale... Spíš bych už chtěla mít všechen tenhle stres zasebou. Konečně být na škole, která mi k něčemu bude (zrovna dneska jsme v matice počítaly příklady, který nejdou vyřešit a počítali jsme s jakousi imaginární jednotkou, jako WTF?!? Nemluvě o těch srancích, co berem ve fyzice a dalších předmětech), kde se budu učit něco užitečného pro budoucí povolání. Pro povolání, které sama budu chtít. Jenže, to nebude tak snadné...
Malá Kakusho... XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | E-mail | Web | 24. ledna 2013 v 19:55 | Reagovat

:D Lol, ta matika byla mega:D

2 VelííQ VelííQ | Web | 10. února 2013 v 19:25 | Reagovat

Aww, chci ti napsat komenžář k Arashi, ale píše to, že ten článek není ne serveru bo co, a ještě k tomu se mi tvůj blog strašně seká a už mě to úplně deptá -_- No každopádně Arashi nijak neznám, ale asi jsou super :) Podle mě ty japonský a korejský hvězdičky jsou vždycky super :D takoví hrozně milí a šílení :3 Ale prostě já yaoi nemám ráda a prostě nechápu, jak se můžou třeba líbat nebo tak, objímaní ještě jo, dělat kraviny taky, ale viděla jsem jednu skupinu, kde se prostě líbali... a si říkám, jestli jsou fakt teplí, nebo to dělaj jen kvůli fanynkám... a prostě to nechápu -_- nijak zvlášť sympatický mi to není... jako ne že mi vadí homosexualita, ale prostě to je hraní na něco, co není, takže mi to připadá blbý :D no nezajímavý kecy já vím :D ale docela bych chtěla mrknout na ty Junovi divné pohyby :D jestli někde narazíš na to video poslala bys mi to prosím? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama