Listopad 2010

V kině na HP XD zážitek za všechny prachy a to doslova XD

27. listopadu 2010 v 21:00 | Zewla |  Filmy
Takže, opět jsme se rozhodly vydat do kina. Bylo nás o jednu víc než obvykle... Jela jsem já, mrs. Lovett, Darkmiss, Makyna a Hanička. Jako obvykle se to neobešlo hned na začátku bez komplikací. Začalo sněžit hned ráno (možná v noci??), takže mi přicházely sms ve stylu ''Ku*** tam sněží.. to bude.. veselý :D,,- mrs. Lovett, nebo ''Jedu až na hlavák. Nehodlám v tom po**anym sněhu šlapat přes Bedřišky..,, Darkmiss. Když jsem nalezla do busu, bylo to tam taky skvělé. Autobusák zřejmě zapoměl zavřít dveře a protože na 2 zastávkách nikdo nestál, jel s otevřenýma dveřama přes 2 zastávky. Super v té kose to bylo skvělý. Dojela jsem do Šlapek a tam se sešla s mrs. Lovett. Pak jsme jely na hlavák. Tam už čekala Darkmiss a Makyna přijela chvíli po nás. Čekaly jsme na Haničku, dost slušnou dobu. Potom jsme se rozhodly jít vyzvednout lístky do kina. To se nám povedlo bez problémů, dokonce nás neotravoval nikdo, kdo by nám chtěl nabídnout nějakou úžasnou voňavku z nové kolekce jako minule. A protože jsme měly ještě spoustu času, rozhodly jsme se jít nakupovat. Nejdřív jsme šly do Music shopu, kde mrs. Lovett vybírala CD na vánoce taťkovi.Tam jsme musely přežít xichty Justina Biebra a Hanah Montany, které jsou momentálně úplně všude, ale byly tam dokonce 2 mega plakáty na zdi s Johnnym Deppem. Nechápu co dělal Jack Sparrov a Willy Wonka v music shopu, ale byla to příjemná změna vidět někoho jiného, než Biebra a podobně. Tam jsme byly taky dost dlouho. Pak jsme šly na Zelňák pro trsátko. Obchod nám zavřely před nosem. Super. Následně jsme šly do knihkupectví, kde jsem si konečně koupila knihu... Na vánoce. Taky super. A pak jsem koupila pár blbostí a zamířily jsme konečně zpět do kina. Protože jsme měly hlad a k lístku do kina jsme dostaly ještě nějakou slevu na 1+1 pizza zdarma, rozhodly jsme se to využít. Jenže jsme prolezly celý Špalek a nemohly jsme to najít. Pak jsme navíc zjistila, že to platí až někdy od 5. prosince? Ještě lepší.. Tak jsme skončily v TESCU a tam jsme si každá něco koupily. A konečně jse šly do kina. Už tam bylo dost lidí. Já jsem se zase málem přizabila na schodech. Posedaly jsme si jako obvykle. Před tím ale bylo svlíkání a pokoušení se narvat někam všechny ty věcy co jsme tam měly, aby jsme si mohly co nejpohodlněji sednout a přitom neohrožovat ostatní, což bylo v našem případě dost náročné. A už jsme konečně seďely. Vytáhly jsme si sváči, takže to tam vypadalo, jako kdyby jsme si otevřely bufet a nechtějte vidět ten binec po tom.. Ještě před kinem bylo samozřejmě spousta reklam a ukázek na filmy, které jsme samozřejmě nezapoměly pořádně zkritizovat. A už konečně následovalo kino. Nebudu tu psát obsah, ale jen některé naše komentáře.. Připravte se... Asi je sem budu postupně doplňovat, protože si teď na všechno nevzpomenu..

Začátek. Na plátně je velký obličej ministra kouzel, oblíbence Darkmiss: D: Né to né!! Musí bejt hned na začátku a ještě tak dlouho?? Ať ho oddělají!!

Sjezd smrtijedů:Já: Jé Snape!!
L: Turpík!!!
M: Snape!
L: Jé ta paní Lovettová má super účes!!! Ten chcu taky!!

Jde tam Snape.. D: Tyjo co to zas má na sobě. Zase vypadá jak Batman. No ten se podle něho může jít zahrabat...


Odvážejí Harryho, sedí s Hagridem v té motorce: Já: No a teď mu to zdechne!!! D: Vždyť se ještě nerozjeli..


Záběr na záda Giny se slovy: Zapneš mi to Harry?? (šaty..): L: Ona nenosí šprndu??? D. o pár chvil později..: Ona na sobě nemá šprndu???

Harry se cicmá s Giny a přijde tam Fred?? s tím svým urvaným uchem, už konečně zafašovaným: L: On má v uchu kartáček??
Já: To má bejt parodie na Shreka nebo co??

Zdrhají ze svatby. Hermiona začne vytahovat spoustu věcí ze své mini kabelky (zmenšovací kouzlo): Já: Jé! To bych potřebovala!! Hned si musím jít takovou kabelku koupit!!!!

Pokoj Siriuse: D: Hmm má tam celkem uklizeno..
Já: To bych neřekla...
další záběr, totální bordel..D: Tak né no..

H+H+R jsou kdesi v háji. D: Jé oni už se konečně z té pr*ele světa stěhují??
další záběr já: Jo, do ještě větší pr*ele...

Je tam jakejsi smrtijed, jehož fotku jsme si prohlížely s D. už před kinem a shledaly jsme ho hodně hnusným..
L: No to je rypák..
Já: To jo no.. Děs..

Harry je s Hermionou na hřbitově a hledají jakejsi znak. Hermiona očistí od sněhu jakejsi pómnik, kde je to znamení hned na poprvé. Já: A jak jako věděla, že to bude zrovna tam??
o chvíli pozdějí L: No jasně a ona určitě věděla, že je to zrovna tam!!

Přichází scéna s Anthonym a mrs. Lovett začne přes celý kino řvát: Fůj Anthony!! Nééé!! Fůj!! A´t ho oddělaj!!! Né!! a my se k ní samozřejmě přidáme. Zbytek kina zřejmě nemá páru, kdo Anthony je..
M: Fakt?? Kde?? J8 jsem ho neviděla!
L: Buď ráda!! Doufám, že už tam nebude!
o pár chvil později opět záběr na Anthonyho, tentokrát je tam celé album s jeho fatkama. Já: No to si už dělaj prču ne?? Nic horšího už tam dát nemohly.. Jasně, celý album, jak kdyby nestačilo vidět ten jeho xicht jednou...
M: Doháje! Zase jsem ho neviděla!!!


Harry se objímá s Hermionou... D. začne řvát přes celý kino: Ne!! Nebudou se líbat!! Nebudou!! Né!! Nebudou!! To né!!
a následuje podivný taneček místo líbání :D

Harry jde za laní (patronem): Já: Jé laň!!
L: Jé jelen!!
Já: To není jelen!! To je laň!!
L: To je jelen!!
M: Jo, to je jelen!!
Já: Ne to je laň!!

Harry přijde k rybníčku ve kterým je Nebelvírův meč a začne se svlíkat. L: Né on se svlíká!! Je mi z něj zima!! Ať se obleče!! To si dělá prču!!
Já: Né! AŤ se obleče!! To je děs!! Doufám, že si ty trenky nechá!!
skočí do vody a snaží se dosáhnout na N. meč. D: Nedosáhneš na něj!! Nedosáhneš jasný??
a začne ho škrtit viteál který má na krku Já: Jóóó uškrť ho!! Uškrť ho!!
L: A je tuhej..
Já: Konečně!!
zachrání ho Ron: L: Co? On není tuhej?? Doháje.

Řeší tam s Ronem to, jak se tam dostal. Oba dva sledovali patrona. Harry: A toho patrona jsi vykouzlil taky ty co??
Ron: Ne, můj patron je jelen, tohle byla laň! Parohy Harry!
Já: Vidíš? Je to laň!!!

Ron tam cosi říká Hermioně o tom, že se před ním objevila světelná koule a následuje náš totální záchvat smíchu, ke kterýmu se přidají i ty holky vedle nás, ketrý už se smály některým z našich komentářů.. Následuje kec o tom, že mu ta koule narazila do hrudníku či co, takže dvojnásobnej záchvat. Co je na tom vtipnýho?? XD

Najdou je smrtijedi, kteří je začnou honit. Běží všichni z kopce. Já: Hmm, to jim je fakt platný. Kyby začali válet sudy, bylo by to rychlejší!
Harry spadne D: Divej, už jdou na to!!
a leží D: Tak né no.. škoda...

Hermiona mu trochu předělá xicht (no dobře, dost slušně mu ho znetvoří :D), aby ho smrtijedi nepoznali D: Hmm, není to o moc horší než před tím..

Smrtijedi je dotáhnou k Malfoyovým, kde je i Belatrice (paní Lovetová..) a která začne mučit Hermionu. Záběr kde na ní leží a Hermiona křičí. Já: Co to je? Ona ju chce znásilnit nebo co? :D
L: Taky si řikám. Co?? Né... fůůj...
Belatrice říká Dracovi, aby zavolal Voldemorta a on si vykasá rukáv a ukáže znamení zla. L: On má na ruce telefon??

Ve sklepě je jakejsi děda, kterýmu říkají stejně, jak se jmenuje postava Anthonyho. L: Co? To je Anthony??
Já: No nevim... Bábo, je to Anthony??
D: Jo!
Já: Super! anthony v budoucnosti!!
L: No, rozhodně vypadá líp než před tím...

Záběr na Brumbálovu hrobku, v podstatě dvě cihly a na ní jedna velká. Začne se to otvírat a ta velká horní cihla levituje. L: Jééééé lítací cihlička!!
Já: To je hrob Brumbála?? To si dělaj prču ne?? No tak s tím se moc nenadřeli..
je tam Brumbál v ruce drží hůlku, kterou mu vezme Voldemort. L: No tak ten ju fakt parádně schoval!!
Já: Jo, měl si ju schovat do zadku! Tam by ju nikdo nenašel!! (tak to dělali vězni při prohlídce, když se snažili něco propašovat..)

No, bylo toho víc, ale teď si nevzpomenu... Rozhodně jsme pobavily i ty lidi kolem :D

TVD rozhovory atd..

26. listopadu 2010 v 14:22 | Zewla |  Seriály
Tak jsem tak brouzdala po youtube a našla jsem pár zajímavých videí. A neodolala jsem je sem nedát :D

Teď pár chybiček.. rozhodně si počkejte na prostředek a konec, to je fakt moc :DA jak se stane z Iana ten ještě zlejší Damon :D


Anthonyho smrt... aneb článek z donucení :D

25. listopadu 2010 v 16:31 | Zewla |  Moje články
Takže, tohle jsem nevymyslela já, ale mrs. Lovett. Jsme už všechny zoufalé z toho, že se Anthony, nebo taky Jamie Campbell Bower, vyberte si. My jsme ho znaly z filmu Sweeney Todd, kde hrál Anthonyho. Upřímě, moc krásy nepobral, herec to taky není nejlepší. Jenže najednou je všude. Obsadili ho do Twilight sagy jako postavu Caiuse a teď i do Harryho Pottera. Na toho jdeme v sobotu. Mrs. Lovett  z něj má fobii. Už asi před rokem jsem psala recenzi na Sweeneyho Todda na CSFD a tam jsem uvedla, že Anthony je nový objev pro filmový průmysl. A od té doby je všude. Dokonce ho v nějakém časopisu označili jako krásného upíra... Upřímě ty časopisy taky nemají moc velkou úroveň. Teď ale mrs. Lovett napadlo, že bych mohla napsat, že umře a třeba se to stane. Dobře, tak to sem píšu. Naplánovala mu následující smrt: spadne do septiku. Ano, všichni doufáme, že se to vyplní.... :D

Anthony Hope
A teď mi tvrďte, že je sexy...

Naše kecy

24. listopadu 2010 v 16:28 | Zewla |  Moje články
Takže.. Zase mi totálně hrabe, před tím jsem to spoň mohla svádět na ty antibiotika kerý jsem měla, ale momentálně už je neužívám, takže... Rozhodla jsem se sem dát pár našich keců které jsme vedly s Bábou (Darkmiss) na icq a podobně.. Jí taky totálně hrabalo, takže se nedivte....

Johnny Depp- Kresba

24. listopadu 2010 v 14:57 | Zewla |  Moje kresby
Tak. Moje skoro nejnovější kresba na které jsem se hodně nadřela... Stejně to nedopadlo tak jak bych si představovala... No ale nevadí :D Jak se vám líbí??

Johnny Depp

Kresba- Jack Sparrow

24. listopadu 2010 v 14:47 | Zewla |  Moje kresby
Tak jsem se sem rozhodla dát další mou kresbu. Tentokrát to byl pokus o Jacka Sparrowa. Tak co na to říkáte?
Jack Sparrow

Další moje nová posedlost...

18. listopadu 2010 v 14:57 | Zelwa |  Moje články
Ano, získala jsem další posedlost a opět mě k ní přivedla Bába! Asi ju zabiju! Ne, dělám si prču... Jediný štěstí momentálně je, že ona se taky zbláznila do té stejné věci, spíč 'člověka'. Už vás nebudu dlouho napínat, zbláznila jsem se do seriálu The Vampire Diaries v překladu Upíří deníky a mou nejoblíbenější postavou je tam samozřejmě Damon. Myslím, že moc lidí ten seriál nezná, protože pokud vím v češtině ještě zatím nevyšel a v televizi ho nepouštějí ani s titulkama. Já jsem si ho začala stahovat asi tak před... 2 týdny??? No a už jez toho posedlost. Upřímně se  mi hlavní mužská postava Stefan Salvatore od začátku moc nelíbil... Ale Damon Salvatore byl mnohem zajímavější a i hezčí. Postupně se mi začal dostávat pod kůži, až jsem se do něj úplně zbláznila. Opět se projevilo moje detailství. Nejenom že je dost hezkej (rozhodně mnohem hezčí neš Stefan), ale navíc si myslím, že umí taky daleko líp hrát především mimikou. Podívejte se na Stefanův výraz a Damonův výraz. Zatímco Stefan ho má snad pořád stejný, Damonovi v podstatě stačí hrát jen obličejem a už se jinak nemusí skoro namáhat...

mrkněte se na video a řekněte že nemám pravdu.. :D

No dobře, možná tohle video nebylo moc vhodný tak sem dám ještě jedno.. XD
No dobře, tohle video nebylo taky nejlepší, ale uznejte, že se tam tváří v podstatě pořád stejně... Navíc je daleko nudnější než Damon... Co na to říkáte vy?? Viděli jste už nějaký díl seriálu?? Koho máte radši, Damona nebo Stefana??
Damon+Stefan
Tak co? Kdo je hezčí? Ten napravo je Stefan nalevo Damon.. XD

Vzpomínky

18. listopadu 2010 v 14:04 | Zelwa |  Moje články
Zima sice není moje nejoblíbenější roční období, ale mám k ní kladný vztah. Ráda lyžuji, chci se naučit jezdit na snowboardu a tak podobně. Jenže když jsem byla menší, znamenala pro mě zima něco jinačího.

Já a moji přátelé

12. listopadu 2010 v 18:30 | Zewla |  Moje články
Takže, rozhodla jsem se opět napsat článek na téma týdne. Přátelé. Vždycky jsem byla hodně komunikativní člověk, mám to prostě v povaze- jsem blíženec a sangvinik. Jsem příšerně ukecaná, někdy je to možná až na překážku. Jako malá jsem se samozřejmě seznamovala líp, když jste starší, je to prostě složitější. Navíc jsem vždycky byla strašně odvážná. Když jsem chodila do školky, moc kamarádek jsem neměla, protože jsem tam prakticky nebyla, ale na základce se všechno změnilo.

Johnny Depp-fotky podle stáří

6. listopadu 2010 v 0:33 | Zewla |  Johnny Depp
Tak jo, snažila jsem se najít fotky, od nejmladších po dnešek, tak uvidíme...

Dospělost, aneb.... nic mě nenapadá :D

5. listopadu 2010 v 21:55 | Zewla |  Moje články
Tak jo, vážně netuším co na tohle téma napsat, takže to bude nějakej blábol, ostatně jako obvykle. Když jsem byla malá, chtěla jsem strašně být dospělá, asi jako každý. Záviděla jsem těm dospělákům, že si můžou dělat co chtějí, jít si spát kdy chtějí, jíst co chtějí a podobně. Jenže jak už jsem tak pomalu dospívala, už se mi to líbit přestalo.

Pls hlasujte...

5. listopadu 2010 v 20:35 | Zewla |  Moje články
Tak jsem se přihlásila do jakési soutěže s mým obrázkem viz níže... Pokud by jste byli tak hodní, byla bych ráda, kdyby jste hlasovali. Samozřejmě spravedlivě, když se vám bude líbit nějaký jiný obrázek víc než můj, hlasujte pro něj, zlobit se nebudu, ale pokud budete hlasovat pro mě, byla bych vám vděčná.. Jinak všem předem dík...

jinak, hlasuje se zřejmě anketou, můj obrázek je obrázek Johnnyho Deppa..
Mort Rainey
Děkuji ještě jednou...