Čokoláda

1. dubna 2010 v 9:05 | Zewla |  Johnny Depp- filmy
Děj filmu se odehrává v jednom zapadlém, velice nábožensky založeném, francouzském městečku, kde je pořád všechno stejné. Když někdo naruší jeho klid, nebo se nějak odliší od ostatních spoluobčanů, je za to náležitě poterstán. A právě sem vítr zavane puritánskou svobodnou matku Vianne a její dceru Anouk, která si chce ve městě otevřít čokoládovnu. Otevřeji ale zrovna v době velikonočního půstu. To naštve místního hraběte a zároveň starostu, který dodržuje přísná pravidla a nesnáší, když je někdo porušuje.Snaží se Vianne z městečka vyhnat, ale ta se nedá zastrašit. Nenávist ještě zesílí po tom, co se Josephine, která musela trpět domácí násilí od svého manžela, ukryje se u Vianne a začne ji pomáhat v její čokoládovně. Potom vydá hrabě zákaz návštěv čokoládovny. Jenže ti, co už ji navštívili, nedokážou sladkému pokušení odolat a tak jich mnoho zákaz porušuje. Poslední kapkou do už tak přeplněného poháru přinese připlutí tzv. pirátů. Hrabě nařídí bojkot nemravnosti, což znamená, že se nikdo z občanů nebude s nikým z pirátů stýkat. Vianne ale příkaz poruší, dokonce se s kapitánem pirátů zpřátelí a tak začne válka mezi hrabětem a čokoládovnou.

Můj názor: Tenhle film vás určitě okouzlí svým romantickým nádechem a všudypřítomnou čokoládou, na kterou se vám budou celý film sbýhat sliny. Nechybí tam ani vtip, ani akce.Je to můj oblíbený film, který mě snad nikdy nezačne nudit. Vřele doporučuji!!!
Čokoláda
Na párty s krůtou:D
Čokoláda 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama