Listopad 2009

New moon a můj názor

28. listopadu 2009 v 22:57 | Zewla |  New Moon (Nový měsíc)
Takže jsem dnes byla na New moonu v kině s kámoškama. Když už jsme se dostali do kina do správného sálu, našli jsme konečně po delším hledání správná místa a dokonce se nám podařilo donést značnou část popkornu aniž by byl všude kolem, po dohadování o tom kde bude kdo sedět jsme se konečně usadily. Čekaly nás 10 minutové reklamy a potom ještě 5 minut nabíhal nápis New moon. Ale ten film byl skvělej. Nejen že tam bylo spousta vtipných scén u kterých jsme se smáli ale bylo to taky dost napínaví a někdy dokonce i akční. Strašidelný to teda vůbec nebylo ( možná jen když jeli tím výtahem k Vultoriovým a hrála tam ta strašná písnička) ale to nám nevadilo. Ti, co seděli někde blízko nás si asi mysleli že jsme se zcvokly(možná trošku jo), protože jsme se tam pořát smáli, protože když byla nějaká nudná scéna někoho něco dobrýho napadlo a ten to poslal dál, takže jsme se smáli na celí kino. Navíc když už se konečně dostali k Vultoriovým, objevil se tam Caius (Anthony) takže tam po zbytek scén s ním pořád někdo z nás řval:"fůj Anthony!!!" a předpokládám že nikdo z diváků Sweeneyho Todda neviděl takže netušili co to kecáme( v tom řvaní "fuj Anthony" jsme pokračovali celou cestu zpět domů). Dokonce tam byly i téměř všechnyy důležité scény z knížky( což se třeba o Harrym Potterovi říct nedá) takže jsem byla vážně spokojená. Ten konec byl divnej, takovej uřízlej. Někde na netu jsem četla že to má pokračovat: "Jsem moc mladá na vdávání, je mi teprv 18." "Mě je 109, potřebuju se konečně usadit!" ale třeba to bude až v dalším díle. No uvidíme, už se ho nemůžu dočkat.

New moon

27. listopadu 2009 v 22:48 | Zewla |  New Moon (Nový měsíc)
Tááákže zita jdu s holkama do kina na new moon. Měli jsme to naplánovaný už měsíc a stejně se nakonec sešel úplně jinej pošet a jiný složení lidí než mělo být původně. Kámoška to už viděla někde na netu a říká že je to strašná nuda. Já jsem se stejně nenechala ovlivnit a jdu na to přezto do kina. Doufám že se mi to bude líbit. Tak uvidíme....

Taky už se těšíte na vánoce??

20. listopadu 2009 v 21:44 | Zewla |  Moje články
Taky už se těšíte na vánoce??? Já teda jo, už se nemůžu dočkat! Už se těším na ty prázdniny!!! Konečně spousta dní volna. A nejvíc se těším na silvestr protože jedu prič s kamoškou. Už se na to moc těším!! Ještě jsem ani nezačala nakupovat vánoční dárky, no už bych se do toho měla dát. A co vi?? Máte už nekoupeno??

Dr. House

13. listopadu 2009 v 21:45 | Zewla |  Seriály
Máte rádi seriál Dr. House? Já teda rozhodně ano. Abych byla přesnější, já ho zbožňuju! V televizi se na něj většinou nemám čas podívat a tak se na něj dívám na netu. Poslední dobou se dívám na novou řadu s českými titulkami která je úplně super. Doktor House mě baví především pro to, že chci být doktorkou a oni tam vždycky řeší nějaký případ. Navíc se do toho skvěle přimíchá osobní život hlavních postav a doktor který nesnáší lidi, bojí navazovat s němi vstahy či jakýkoliv kontakt a ještě k tomu je(v 6. řadě byl) závislí na vicodinu je dokonalé téma. Proto si nemůžu Dr. House vynachválit. A teď mě omluvte, jdu se kouknout na další díl.

Pátky 13.

13. listopadu 2009 v 21:30 | Zewla |  Moje články
Dnes byl pátek 13. Nic moc zvláštního se mi nestalo ale většinou podělám co můžu. Jakto že tantokrát nic? Možná jsem si to odbila už den před tím. Nic se mi ve škole nedařilo a odpoledne jsem měla ještě kytaru. Můj učitel mě postil pozdě a ještě mě musel nakopírovat noty. Když konečně přišel na to jak se to dělá, vzala jsem mu noty, batoh, bundu, nazula si boty a běžela jsem na autobus. Ještě tam byl a tak jsem si říkala že to snad stihnu. Když už sem byla na přechodu, který je 10 metrů od zastávky ruplo mě ucho od batohu a tan se zřítil na zem. Když sem to zaregistrovala, začala jsem nadávat, popadla jsem batoh a běžela na autobus. Samozdřejmě když už jsem byla metr od dveří tak se rozjel a ujel. Aby toho nebylo málo tak to ještě vyděli moje spolužačky. No ale to se stalo den před pátkem 13. Zajímavé. Tak co, věříte na pátek 13.?

Víkend

7. listopadu 2009 v 17:50 | Zewla |  Moje články
Tak jsem se těšila na víkend že se budu flákat. Jenže pak jsem si spoměla že mám psát referát do zeměpisu. Je to strašný a hrozně obtížný protože po nás chcou úplně všechno do podrobna a většina informací není k sehnání. Takže jsem celou sobotu dělala vadnej referát a ještě nejsem ani v půlce. Ale nejsem jediná.

Tak jo něco sem napíšu...

7. listopadu 2009 v 17:44 | Zewla |  Moje články
Strašně se těším na New Moon. Jdu na to do kina s holkama. Přečetla jsem si jeden dost zarážející článek o tom filmu kde byl teda pořádnej stěr
stěr New Moon. Vážně mě to pobavilo. Co si o tom myslí ostatní newm. Tak pište chci znát váš názor.